Każdy z nas posiada mniej lub bardziej skryte marzenia. Nie mówimy o nich głośno, lecz po cichu mamy nadzieję, że się spełnią. Dlatego właśnie w dniu urodzin, podczas zdmuchiwania świeczek z tortu, „wypowiadamy” w myślach życzenia (no… przynajmniej niektórzy tak robią lub czasem robili). Niby traktujemy to tylko jako taki zwyczaj, ale gdzieś w głębi serca wierzymy, że to w jakiś magiczny sposób nam dopomoże (no… znowu może nie wszyscy, ale niektórzy na pewno). I właśnie dziś z okazji urodzin niejakiej Pani magister o inicjałach KB, krzesimir.blog.pl spełni jedno z jej najskrytszych marzeń! Jakie? Otóż złożone zostaną na tym prestiżowym blogu oficjalne życzenia urodzinowe! No to nie przedłużając: 100 lat, zdrowia, szczęścia i pomyślności życzy krzesimir.blog.pl :) Ktoś mógłby się spytać skąd wiadomo, że otrzymanie oficjalnych życzeń na krzesimirowym blogu jest jednym z najskrytszych marzeń KB? Odpowiem pytaniem na pytanie: a kto o takim wyróżnieniu skrycie nie marzy?! Zatem wszystkiego najlepszego dla Pani KB! :)

Jakby tego wszystkiego było mało, na potrzeby dzisiejszego, uroczystego dnia został stworzony jeszcze poemat urodzinowy, który zaprezentowany zostanie poniżej:

Pewnego razu z Boruszyna przyjechała se dziewczyna, ruda była jej czupryna. Do Zielonej zawitała, bo na uzet iść chęć miała. Tam przez pięć lat studiowała, nieźle sobie radę dała. Egzaminy pozdawała, czasem w palnik sobie dała, raz się nawet połamała. Dziś są zaś jej urodziny, rudej magister Karoliny. Zatem życzyć by wypadało, aby po studiach Ci się układało. Żeby kasa, szczęście, zdrowie zawsze były gdzieś przy Tobie. Żebyś się już nie łamała, tylko z życia garściami to co najlepsze brała. Tego życzę na tym blogu… no i pozbądź się wreszcie fajkowego nałogu! Samych pozytywnych wrażeń i spełnienia najskrytszych marzeń :)

Życzenia sponsoruje: krzesimir.blog.pl

(krzesimir.blog.pl zajmuje się także składaniem oficjalnych życzeń  z okazji imienin, wesel, rozwodów oraz innych imprez okolicznościowych. Profesjonalne życzenia w dobrej cenie!)